FreshMail.pl

POZNAJ SZCZECIN OD STRONY WODY...

Poznaj zalew, płynąc ze Szczecina!

Nasze statki to bliźniacze jednostki Odra Queen i Peene Queen. Na ich pokładzie zwiedzisz najpiękniejsze zakątki Odry i Zalewu Szczecińskiego. Organizujemy rejsy zarówno po szczecińskim porcie, jak i do Trzebieży lub Stepnicy, na wyspę Wolin czy aż do Świnoujścia. Możesz skorzystać z jednego z regularnych rejsów (od maja do września) lub wynająć statek na własność (oferta całoroczna).

Szukasz miejsca na konferencję, szkolenie, bankiet czy imprezę integracyjną? Skorzystaj z rejsu czarterowego jednym ze statków Białej Floty już dziś. Każdy statek mieści do 140 osób i ma dwa pokłady: górny (otwarty i widokowy) oraz dolny (zamknięty i klimatyzowany). Gwarantujemy profesjonalną obsługę, catering, muzykę i różnorodną rozrywkę. Jak nas znaleźć? Cumujemy przy Bulwarze Chrobrego, vis-à-vis Muzeum Narodowego w Szczecinie.

TRASY REJSÓW ODRA QUEEN & PEENE qUEEN

OFERTA

REJS FIRMOWY

już od 2100 zł

Szykujesz się do ważnego spotkania biznesowego i szukasz sposobu na zaskoczenie swoich kontrahentów? Rozglądasz się za niecodziennym sposobem zintegrowania pracowników lub uczczenia okrągłej rocznicy istnienia Twojej firmy? A może chcesz przełamać schematy organizowania szkoleń i konferencji? Nic prostszego! Penne Queen lub Odra Queen na Twoją wyłączność! Sprawdź naszą elastyczną ofertę!

REJS KRAJOZNAWCZY

bilet normalny: 23 zł

Rejs statkiem Odra Queen lub Penne Queen po szczecińskim porcie pozwala zobaczyć miasto z innej perspektywy. W trakcie podróży będziemy podziwiać tajemnicze zakątki portowe, pomniki historii i malownicze widoki bogatej przyrody. Taki statek to idealne miejsce na spotkanie w nieco innych okolicznościach.

REJS

EDUKACYJNO - KRAJOZNAWCZY

Rejs edukacyjno – krajoznawczy statkiem Odra Queen lub Penne Queen po szczecińskim porcie pobudzi ciekawość i pokaże miasto z innej perspektywy. Nic tak nie rozwija pasji i chęci samodzielnego odkrywania świata jak podróże. Zapraszamy dzieci małe i duże na niezapomniane podróże.

ŚWINOUJŚCIE

rejs turystyczno-krajoznawczy

Rejs statkiem Odra Queen lub Penne Queen do Świnoujścia pozwala zobaczyć Szczecin, Świnoujście i Zalew Szczeciński z zupełnie innej perspektywy. W trakcie podróży będziemy podziwiać tajemnicze zakątki portowe, pomniki historii i malownicze widoki bogatej przyrody. Statek to idealne miejsce na spotkanie w innych okolicznościach.

CENNIK

REGULARNE REJSY PO PORCIE

*23 zł / osoba - bilet normalny
*17 zł / osoba - uczniowie, renciści, emeryci
*54 zł bilet rodzinny (2+2)
*Dzieci do 5 roku życia płyną gratis

WEEKENDOWE REJSY DO ŚWINOUJŚCIA

*Bilet w jedną stronę: D 50 zł / d 40 zł
*Bilet w dwie strony: D 80 zł / d 70 zł
*Osoby posiadające rezerwację obsługiwane są w pierwszej kolejności
Dorośli (D) / Dzieci (d)

REJSY DLA GRUP

*Cena do negocjacji
*Opiekun grupy, przewodnik i kierowca płyną gratis!

CZARTER

*2100 ZŁ
*2 h - 2700 zł
*10 h - 6800 zł
*Trasa rejsu do wyboru przez wynajmującego

GALERIA

KONTAKT

Możliwość zakupu biletów na www.bilety.fm i Biurze Podróży Unity Line,
Plac Rodła 8, Szczecin oraz bezpośrednio na statku
na 15 minut przed każdym rejsem.

mail: statki@statki.net.pl
tel: +48 91 88 02 909,
tel: +48 801 989 771, (poniedziałek – piątek: 7:00-20:00, sobota: 7.30-15.30),
tel: + 48 607 865 246 (tylko sobota i niedziela)
tel: +48 667 081 055, (poniedziałek – piątek: 08.00-16.00)

Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce

  • Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin
  • NIP: 302-00-01-748
  • Regon: 321457024

Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000487684; kapitał zakładowy 50 000 SEK

Newsletter

Akceptuję regulamin newslettera i chcę otrzymywać informacje handlowe od Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

FreshMail.pl